This season Fixture
Saturday, 14 Sep 2019
Boma
Boma
16:00
Mlale Fc
Mlale Fc
Stadium: Mwakangale  
Ihefu FC
Ihefu FC
16:00
Maji Maji FC
Maji Maji FC
Stadium: Highland Estate  
Dodoma FC
Dodoma FC
16:00
Reha FC
Reha FC
Stadium: Jamhuri  
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
16:00
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
Stadium: Saba saba  
Ashanti United FC
Ashanti United FC
16:00
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
Stadium: Uhuru  
Gwambina Fc
Gwambina Fc
16:00
Arusha  Fc
Arusha Fc
Stadium: Gwambina Stadium  
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
16:00
Mashujaa FC
Mashujaa FC
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Transit Camp
Transit Camp
Stadium: Mkwawani  
Sunday, 15 Sep 2019
African Lyon
African Lyon
16:00
Mufindi United FC
Mufindi United FC
Stadium: Uhuru  
Green Warriors
Green Warriors
16:00
Mawenzi FC
Mawenzi FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Gipco FC
Gipco FC
16:00
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Monday, 16 Sep 2019
Pamba FC
Pamba FC
16:00
Stand United
Stand United
Stadium: Nyamaghana  
Friday, 20 Sep 2019
Ashanti United FC
Ashanti United FC
16:00
Mufindi United FC
Mufindi United FC
Stadium: Uhuru  
Pamba FC
Pamba FC
16:00
Arusha  Fc
Arusha Fc
Stadium: Nyamaghana  
Gipco FC
Gipco FC
16:00
Mashujaa FC
Mashujaa FC
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Saturday, 21 Sep 2019
Boma
Boma
16:00
Maji Maji FC
Maji Maji FC
Stadium: Mwakangale  
Ihefu FC
Ihefu FC
16:00
Mlale Fc
Mlale Fc
Stadium: Highland Estate  
Dodoma FC
Dodoma FC
16:00
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
Stadium: Jamhuri  
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
16:00
Reha FC
Reha FC
Stadium: Saba saba  
African Lyon
African Lyon
16:00
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
Stadium: Uhuru  
Gwambina Fc
Gwambina Fc
16:00
Stand United
Stand United
Stadium: Gwambina Stadium  
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
16:00
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
Stadium: Singe Secondary Stadium  
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Transit Camp
Transit Camp
Stadium: Jamuhuri  
Sunday, 22 Sep 2019
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: Mkwawani  
Friday, 27 Sep 2019
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
Maji Maji FC
Maji Maji FC
Stadium: Samora  
Stand United
Stand United
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: Kambarage  
Saturday, 28 Sep 2019
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Mlale Fc
Mlale Fc
Stadium: Sokoine  
Reha FC
Reha FC
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: Bandari  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: Kinesi Stadium  
Boma
Boma
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Mwakangale  
Ihefu FC
Ihefu FC
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Highland Estate  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Sahare FC
Sahare FC
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Mawenzi FC
Mawenzi FC
Stadium: Tanganyika stadium  
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Transit Camp
Transit Camp
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Pamba FC
Pamba FC
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: Nyamaghana  
Gwambina Fc
Gwambina Fc
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: Gwambina Stadium  
Saturday, 05 Oct 2019
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
Stadium: Maji Maji Stadium  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
Mufindi United FC
Mufindi United FC
Stadium: CCM Mbinga  
Reha FC
Reha FC
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: Bandari  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: Kinesi Stadium  
Dodoma FC
Dodoma FC
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Jamhuri  
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
16:00
Boma
Boma
Stadium: Saba saba  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Mawenzi FC
Mawenzi FC
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Sahare FC
Sahare FC
Stadium: Tanganyika stadium  
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Stand United
Stand United
16:00
Transit Camp
Transit Camp
Stadium: Kambarage  
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Sunday, 06 Oct 2019
Gipco FC
Gipco FC
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Friday, 18 Oct 2019
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Boma
Boma
Stadium: Sokoine  
Ashanti United FC
Ashanti United FC
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Uhuru  
Saturday, 19 Oct 2019
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Samora  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
Stadium: CCM Mbinga  
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Reha FC
Reha FC
Stadium: Maji Maji Stadium  
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Mashujaa FC
Mashujaa FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
16:00
Stand United
Stand United
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Jamuhuri  
Sunday, 20 Oct 2019
African Lyon
African Lyon
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Uhuru  
Green Warriors
Green Warriors
16:00
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Gipco FC
Gipco FC
16:00
Arusha  Fc
Arusha Fc
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: Mkwawani  
Friday, 25 Oct 2019
African Lyon
African Lyon
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Uhuru  
Saturday, 26 Oct 2019
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Sokoine  
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
Boma
Boma
Stadium: Samora  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
Reha FC
Reha FC
Stadium: CCM Mbinga  
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
Stadium: Maji Maji Stadium  
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: Tanganyika stadium  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Transit Camp
Transit Camp
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
16:00
Arusha  Fc
Arusha Fc
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Mkwawani  
Sunday, 27 Oct 2019
Ashanti United FC
Ashanti United FC
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Uhuru  
Gipco FC
Gipco FC
16:00
Stand United
Stand United
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: Jamuhuri  
Saturday, 02 Nov 2019
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Saba saba  
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Mlale Fc
Mlale Fc
Stadium: Maji Maji Stadium  
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Mufindi United FC
Mufindi United FC
Stadium: Sokoine  
Ashanti United FC
Ashanti United FC
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: Uhuru  
Reha FC
Reha FC
16:00
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
Stadium: Bandari  
Boma
Boma
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Mwakangale  
Pamba FC
Pamba FC
16:00
Transit Camp
Transit Camp
Stadium: Nyamaghana  
Gwambina Fc
Gwambina Fc
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: Gwambina Stadium  
Stand United
Stand United
16:00
Mashujaa FC
Mashujaa FC
Stadium: Kambarage  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Arusha  Fc
Arusha Fc
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Sunday, 03 Nov 2019
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: Jamuhuri  
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: Mkwawani  
Saturday, 09 Nov 2019
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Mashujaa FC
Mashujaa FC
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Ihefu FC
Ihefu FC
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: Highland Estate  
Dodoma FC
Dodoma FC
16:00
Mlale Fc
Mlale Fc
Stadium: Jamhuri  
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
16:00
Maji Maji FC
Maji Maji FC
Stadium: Saba saba  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
Mufindi United FC
Mufindi United FC
Stadium: Kinesi Stadium  
Reha FC
Reha FC
16:00
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
Stadium: Bandari  
Boma
Boma
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: Mwakangale  
Gwambina Fc
Gwambina Fc
16:00
Transit Camp
Transit Camp
Stadium: Gwambina Stadium  
Pamba FC
Pamba FC
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: Nyamaghana  
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: Jamuhuri  
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: Mkwawani  
Stand United
Stand United
16:00
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
Stadium: Kambarage  
Friday, 22 Nov 2019
Gwambina Fc
Gwambina Fc
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Gwambina Stadium  
Saturday, 23 Nov 2019
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Stand United
Stand United
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
Stadium: Tanganyika stadium  
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Sahare FC
Sahare FC
Stadium: Jamuhuri  
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
Stadium: Kinesi Stadium  
Reha FC
Reha FC
16:00
Mufindi United FC
Mufindi United FC
Stadium: Bandari  
Ihefu FC
Ihefu FC
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: Highland Estate  
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
16:00
Mlale Fc
Mlale Fc
Stadium: Saba saba  
Dodoma FC
Dodoma FC
16:00
Maji Maji FC
Maji Maji FC
Stadium: Jamhuri  
Boma
Boma
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: Mwakangale  
Saturday, 30 Nov 2019
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Tanganyika stadium  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Stand United
Stand United
16:00
Sahare FC
Sahare FC
Stadium: Kambarage  
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Mawenzi FC
Mawenzi FC
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Reha FC
Reha FC
16:00
Boma
Boma
Stadium: Bandari  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Kinesi Stadium  
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Sokoine  
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Samora  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: CCM Mbinga  
African Lyon
African Lyon
16:00
Maji Maji FC
Maji Maji FC
Stadium: Uhuru  
Sunday, 01 Dec 2019
Green Warriors
Green Warriors
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Friday, 27 Dec 2019
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Saturday, 28 Dec 2019
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: Tanganyika stadium  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Stand United
Stand United
16:00
Mawenzi FC
Mawenzi FC
Stadium: Kambarage  
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Sahare FC
Sahare FC
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Green Warriors
Green Warriors
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Samora  
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Sokoine  
Reha FC
Reha FC
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Bandari  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
Boma
Boma
Stadium: Kinesi Stadium  
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: Maji Maji Stadium  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: CCM Mbinga  
Friday, 17 Jan 2020
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: Sokoine  
Saturday, 18 Jan 2020
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: Tanganyika stadium  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Sahare FC
Sahare FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Green Warriors
Green Warriors
Stadium: Jamuhuri  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
Boma
Boma
Stadium: CCM Mbinga  
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Maji Maji Stadium  
Reha FC
Reha FC
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Bandari  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Kinesi Stadium  
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: Samora  
Sunday, 19 Jan 2020
Stand United
Stand United
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Kambarage  
Friday, 31 Jan 2020
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
African Lyon
African Lyon
Stadium: Sokoine  
Saturday, 01 Feb 2020
Arusha Fc
Arusha  Fc
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: SH. AMRI ABEID  
Stand United
Stand United
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: Kambarage  
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: Ali Hassan Mwinyi  
Mashujaa FC
Mashujaa FC
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: Tanganyika stadium  
Green Warriors
Green Warriors
16:00
Sahare FC
Sahare FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Boma
Boma
Stadium: Maji Maji Stadium  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: CCM Mbinga  
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Kinesi Stadium  
Reha FC
Reha FC
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Bandari  
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
Ashanti United FC
Ashanti United FC
Stadium: Samora  
Sunday, 02 Feb 2020
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Mawenzi FC
Mawenzi FC
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Saturday, 08 Feb 2020
Green Warriors
Green Warriors
16:00
Stand United
Stand United
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Gipco FC
Gipco FC
16:00
Gwambina Fc
Gwambina Fc
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Maji Maji FC
Maji Maji FC
16:00
Mufindi United FC
Mufindi United FC
Stadium: Maji Maji Stadium  
Mlale Fc
Mlale Fc
16:00
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
Stadium: CCM Mbinga  
Ashanti United FC
Ashanti United FC
16:00
Reha FC
Reha FC
Stadium: Uhuru  
African Lyon
African Lyon
16:00
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
Stadium: Uhuru  
Dodoma FC
Dodoma FC
16:00
Boma
Boma
Stadium: Jamhuri  
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
16:00
Ihefu FC
Ihefu FC
Stadium: Saba saba  
Sunday, 09 Feb 2020
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
Stadium: Mkwawani  
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Mashujaa FC
Mashujaa FC
Stadium: Jamuhuri  
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Arusha  Fc
Arusha Fc
Stadium: Jamuhuri  
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
16:00
Pamba FC
Pamba FC
Stadium: Nyankumbu Secondary Stadium  
Friday, 14 Feb 2020
Mufindi United FC
Mufindi United FC
16:00
Mlale Fc
Mlale Fc
Stadium: Samora  
Ashanti United FC
Ashanti United FC
16:00
Friends Rangers FC
Friends Rangers FC
Stadium: Uhuru  
Saturday, 15 Feb 2020
Sahare FC
Sahare FC
16:00
Mashujaa FC
Mashujaa FC
Stadium: Mkwawani  
Green Warriors
Green Warriors
16:00
Arusha  Fc
Arusha Fc
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Gwambina Fc
Gwambina Fc
16:00
Geita Gold Fc
Geita Gold Fc
Stadium: Gwambina Stadium  
Pamba FC
Pamba FC
16:00
Gipco FC
Gipco FC
Stadium: Nyamaghana  
Mbeya Kwanza FC
Mbeya Kwanza FC
16:00
Maji Maji FC
Maji Maji FC
Stadium: Sokoine  
Ihefu FC
Ihefu FC
16:00
Dodoma FC
Dodoma FC
Stadium: Highland Estate  
Boma
Boma
16:00
Njombe Mji FC
Njombe Mji FC
Stadium: Mwakangale  
Sunday, 16 Feb 2020
Mawenzi FC
Mawenzi FC
16:00
Rhino Rangers FC
Rhino Rangers FC
Stadium: Jamuhuri  
Transit Camp
Transit Camp
16:00
Stand United
Stand United
Stadium: MAJ.GEN.ISAMUHYO  
Monday, 17 Feb 2020
African Lyon
African Lyon
16:00
Reha FC
Reha FC
Stadium: Uhuru